Dr. Kevin Brown

Kevin Brown brkebkevin at contactdepartment.biz
Wed May 19 12:09:15 UTC 2010


Vážení přátele
Jak se dneska máte? Doufám, že dobře,
 já jsem Dr. Kevin Brown Od Harlsden, North West v Londýně, tady v Anglii. I práce pro NatWest Bank Corporation v Londýně. Píši vám z mé kanceláře. V mém oddělení, je asistent manažera (Greater London Krajský úřad), jsem zjistil, opuštěné suma 12,5 milionů amerických dolarů USA dolar (Dvanáct milionů pět set tisíc dolarů Usa) v účtu, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Thompson Morrison Americký občan, který bohužel přišel o život v rovině spadnutí Alaska Airlines letu 261, který havaroval na 31. ledna 2000, včetně jeho manželky a jediná dcera. Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k sensivity transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde-až k tvrzení, ale nikdo nemá dělat, že. Já osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným po dobu 2
 let, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / Bude příjemce na zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 12,5 milionu dolarů může být vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% na vás. Mám zajištěné veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechno, co potřebujete, je vyplnit vaše jména na dokumenty 'a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce. Všechno, co potřebujete nyní je vaše upřímná Co-rovoz, důvěrnosti a Trust umožnit nás vidět tuto transakci prostřednictvím.
 
Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Prosím, uveďte mi následující: pokud máme 5 dní do spuštění přes. To je velmi URGENT PROSÍM. 

1. Celé jméno: 
2. Své telefonní číslo: 
3. Kontaktní adresa: 
4. Věk: 
5. Povolání: 
6. Sex: 

S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavé. Prosím o Vaše potvrzení této zprávy a uvedením Vašeho zájmu poskytnou vám více informací. Endeavour se dejte mi vědět vaše rozhodnutí, spíše než držet mě čeká.

 Pozdravem, 

Dr. Kevin Brown

More information about the Pkg-gstreamer-maintainers mailing list