From Dr Webster

Dr. Webster Michael drmichael111 at generalworkoffices.com
Wed Sep 8 18:10:59 UTC 2010


Witam,
 
Jestem Dr Webster Michael szefa Departamentu Audytu Rachunkowości Bank z Harlesden, North West London, tutaj w Anglii (Natwest Bank). Piszę o propozycji biznesowych, które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie, jako kierownik Biura Regionalnego Greater London, odkryłem pewną sumę 15 milionów funtów (piętnastu milionów złotówki) na koncie należącym do jednego z naszych zagranicznych klientów Late Business Mogul Pan Moises Saba Miliarder Masri, Żyda z Meksyk, który był ofiarą katastrofie śmigłowca na początku tego roku, zabijając go i członków rodziny. Saba roku 46-letni. Również w chopper w chwili katastrofy była jego żona, ich syn Abraham (Albert) i jego synowa. Pilot był martwy.
 
Wybór jest skontaktować się cieszyła z charakteru geograficznego, w którym mieszkasz, w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji i poufność w niniejszym dokumencie. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby się-up do roszczenia, ale nikt nie zrobił. Ja osobiście nie zakończyło się sukcesem w poszukiwaniu krewnych, szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych, że wpływy z tego konta wyceniono na 15 milionów funtów może być wypłacona do Ciebie / Czy beneficjent do zmarłego tak.
 
To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie. Mam zabezpieczone wszystkich niezbędnych dokumentów prawnych, które mogą zostać wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wypełnić swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizować go w sądzie, aby udowodnić Ci za prawowitego beneficjenta. I wszystkie wymagają teraz jest uczciwy współpracy, poufności i zaufania w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Gwarantuję Ci, że będzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiązanie, które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.
 
Proszę dostarczyć mi następujące, jak mamy od 7 dni do uruchomienia go przez. To jest bardzo pilna, prosimy.
 
1. Imię i nazwisko:
2. Bezpośredni Numer telefonu komórkowego:
3. Twój adres kontaktowy:
4. Osób:
5. Wiek:
6. Płeć:
7. Obywatelstwo:
 
Po przejściu przez metodyczną wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziecie interesujące tej propozycji. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie będzie dostarczyć Państwu i więcej informacji.
Starają się dać mi znać swojej decyzji zamiast trzymać mnie czeka.
 
Dziękując w oczekiwaniu na swoje odpowiedzi pozytywnej.
 
Pozdrawiam,
Dr Michael Webster
More information about the pkg-mozilla-maintainers mailing list