[Reportbug-maint] Dünyanın Heryerine Hızlı ve Ekonomik Hava Kargo & Kurye Taşımacılığı

Mps Rusya & Türki Cumhuriyetler Hızlı Paket Taşıma Mps Rusya & Türki Cumhuriyetler Hızlı Paket Taşıma
Tue Aug 17 19:51:04 UTC 2010


MPS Express Dev Kampanya....
MPS Gift Hediye Kampanyasından Sizde Yararlanın... 
Dünyanın 220 Ülkesinde Faliyet gösteren MPS Express Türkiyeden Dünyanın Heryerine Döküman Paket Koli ve İhracat Kargolarınızı en hızlı en ekonomik ve en güvenli şekilde taşıma hizmetini bir yenisini daha ekledi.Türkiyeden Rusya ve Ukrayna Ülkelerine göndereceğiniz her türlü kargolarınızı kg gözetmeksizin KAPIDAN - KAPIYA İmza karşılığı teslim ederek rakipsiz bir hizmet başlatmıştır.
Rusya & Ukrayna Paket Taşımacılığı 
Varış ülkesinde gümrüğe tabi olsun olmasın numunelerinizi Rusya ve Ukrayna Ülkelerinde Rakipleri Gümrüğe bırakırken,MPS Express Müşterinizin kapısına teslim etmeyi taahüt ediyor.
Rusya ve Ukrayna Fuar Taşıma Hizmeti 
MPS Express Fuar Taşıma hizmeti ile katılacağınız fuarlarda organizasyonlarınızın başarı ile sonuçlandırmanıza yardımcı olmak için sizi sadece satış odaklı kılabilmek ve katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun MPS Express KALİTE VE DENEYİMİ VE HIZLI. Sizlere tam zamanlı organizasyonlarınızın her aşamasında üstlenerek müşterileriniz ile 10.yılında buluşturma devam ediyor...
Dünyanın Heryerine Hızlı ve Ekonomik Hava Kargo & Kurye Taşımacılığı 
MPS Express Yurtdışına göndereceğiniz Tüm Kargolarınızda Dünyanın 220 Ülkesine Hızlı & Ekonomik güvenilir bir şekilde taşıma hizmeti sağlamaktadır.Dünya Çapında bir çok güçlü kuruluş ile işbirliği yapan MPS Express Türkiye genelinde Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet sayesinde 220 ülke ve özerk bölgede konumunu sürdürmektedir.MPS Express çeşitli ülkeler de en yaygın kuruluşlar işbirliği yapmayı tercih ederek müşterilerine lokal dağıtımda en dağıtım firmaları ile çalışma avantajları sağlamaktadır.
Hava Kargo 
Türkiyeden Dünyanın her yerine ,Dünyanın her yerinden Havalimanı yada kapıdan kapıya havayolu taşımacılığı hizmetleri veren MPS Express Seçkin havayolu şirketleri ile Yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajları sağlamaktadır.MPS Express Sektöründe deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında Türkiyede öncü bir marka haline gelmiştir.İhracatta artan dış rekabetin ve uluslararası arenadaki alıcıların daha hızlı termin isteklerinin sonucu olarak oluşan kalite hizmet ve ekonomik çözümler ile talebini karşılayarak yatırımlarını tamamlamıştır.
Dünyanın Heryerine Hava Kargo Ürün ve Hizmetlerimiz    Müşteri Hizmetleri    .:+ 90 212 444 0 108 
Havalimanından Havalimanı Taşıma Çözümleri                          sales at mpsglobalexpress.com www.mpsglobalexpress.com               
Havalimanından Kapıya Taşıma Çözümleri                             info at mpsglobalexpress.com
Tehlikeli Madde Taşıma Çözümleri 
Kapıdan Havalimanına Taşıma Çözümleri 
Kapıdan Kapıya Taşıma Çözümleri 
Gümrüklü & Gümrüksüz Kapı Teslimi 
Yolcu beraberinde Kargo Teslim Çözümleri 
Rusya ve Ukrayna Acil Kargo Çözümleri 


 
 

-
 
 

-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.alioth.debian.org/pipermail/reportbug-maint/attachments/20100817/5958d0e7/attachment.htm>


More information about the Reportbug-maint mailing list